Hele 36 lag spiller i Coca-Cola Cup i Astafjordhallen i Salangen i dag lørdag, og kampoppsettet er nå klart.
 

Kampoppsett

Puljeinndeling
Pulje    Lag
Pulje 1 Tha chiquitas, FK Lekestue, Narko-Nord, BAD BOYS 
Pulje 2 Karravikja SFK, barcelona, Røde Kors 1, Sugarboys 
Pulje 3 Panzer-Magan, Kraften bak Laget, Team Bacon, Boro 
Pulje 4 Sørreisa Fussball, Liggunderlaget, badboys, Røde Kors 2 
Pulje 5 Smygende Kameler, Dovendyran, Heia tofta, Jack&John, Ottos 
Pulje 6 Kofte IL, FK Burhøns & Kylling, oppsop, Køllegjengen id, Sørreisa Original 
Pulje 7 Snekkerlaget, Green Devils, Inter Salangen, Kufte IL, Los Galacticos 
Pulje 8 Røkla Nord, mus mot mål, Playgirlz, Team Rygghaill, Aa-bondan 


 
Gruppespill - Pulje 1
Narko-Nord - Tha chiquitas 29.10 kl 09:00 
BAD BOYS - FK Lekestue 29.10 kl 09:00 
Tha chiquitas - BAD BOYS 29.10 kl 10:00 
FK Lekestue - Narko-Nord 29.10 kl 10:00 
Tha chiquitas - FK Lekestue 29.10 kl 11:00 
BAD BOYS - Narko-Nord 29.10 kl 11:00 


 
Gruppespill - Pulje 2
Røde Kors 1 - Sugarboys 29.10 kl 09:15 
barcelona - Karravikja SFK 29.10 kl 09:15 
Karravikja SFK - Røde Kors 1 29.10 kl 10:15 
Sugarboys - barcelona 29.10 kl 10:15 
Sugarboys - Karravikja SFK 29.10 kl 11:15 
barcelona - Røde Kors 1 29.10 kl 11:15 
 
Gruppespill - Pulje 3

Kraften bak Laget - Team Bacon 29.10 kl 09:30 
Boro - Panzer-Magan 29.10 kl 09:30 
Team Bacon - Boro 29.10 kl 10:30 
Panzer-Magan - Kraften bak Laget 29.10 kl 10:30 
Team Bacon - Panzer-Magan 29.10 kl 11:30 
Boro - Kraften bak Laget 29.10 kl 11:30 


 
Gruppespill - Pulje 4

Liggunderlaget - Sørreisa Fussball 29.10 kl 09:45 
badboys - Røde Kors 2 29.10 kl 09:45 
Sørreisa Fussball - badboys 29.10 kl 10:45 
Røde Kors 2 - Liggunderlaget 29.10 kl 10:45 
Sørreisa Fussball - Røde Kors 2 29.10 kl 11:45 
badboys - Liggunderlaget 29.10 kl 11:45 


 
Gruppespill - Pulje 5
Jack&John - Dovendyran 29.10 kl 12:00 
Ottos - Smygende Kameler 29.10 kl 12:00 
Smygende Kameler - Heia tofta 29.10 kl 12:30 
Dovendyran - Ottos 29.10 kl 12:30 
Ottos - Heia tofta 29.10 kl 13:00 
Jack&John - Smygende Kameler 29.10 kl 13:00 
Smygende Kameler - Dovendyran 29.10 kl 13:30 
Heia tofta - Jack&John 29.10 kl 13:30 
Dovendyran - Heia tofta 29.10 kl 14:00 
Jack&John - Ottos 29.10 kl 14:00 


 
Gruppespill - Pulje 6

Sørreisa Orginal - FK Burhøns & Kylling 29.10 kl 12:15 
Kofte IL - oppsop 29.10 kl 12:15 
oppsop - Køllegjengen id 29.10 kl 12:45 
FK Burhøns & Kylling - Kofte IL 29.10 kl 12:45 
Kofte IL - Køllegjengen id 29.10 kl 13:15 
Sørreisa Orginal - oppsop 29.10 kl 13:15 
oppsop - FK Burhøns & Kylling 29.10 kl 13:45 
Køllegjengen id - Sørreisa Orginal 29.10 kl 13:45 
FK Burhøns & Kylling - Køllegjengen id 29.10 kl 14:15 
Sørreisa Orginal - Kofte IL 29.10 kl 14:15 


 
Gruppespill - Pulje 7


Green Devils - Kufte IL 29.10 kl 14:30 
snekkerlaget - Inter Salangen 29.10 kl 14:30 
Inter Salangen - Los Galacticos 29.10 kl 15:00 
Kufte IL - snekkerlaget 29.10 kl 15:00 
snekkerlaget - Los Galacticos 29.10 kl 15:30 
Green Devils - Inter Salangen 29.10 kl 15:30 
Inter Salangen - Kufte IL 29.10 kl 16:00 
Los Galacticos - Green Devils 29.10 kl 16:00 
Kufte IL - Los Galacticos 29.10 kl 16:30 
Green Devils - snekkerlaget 29.10 kl 16:30 


 
Gruppespill - Pulje 8

Team Rygghaill - mus mot mål 29.10 kl 14:45 
Playgirlz - Røkla No rd 29.10 kl 14:45 
Røkla Nord - Aa-bondan 29.10 kl 15:15 
mus mot mål - Playgirlz 29.10 kl 15:15 
Playgirlz - Aa-bondan 29.10 kl 15:45 
Team Rygghaill - Røkla Nord 29.10 kl 15:45 
Røkla Nord - mus mot mål 29.10 kl 16:15 
Aa-bondan - Team Rygghaill 29.10 kl 16:15 
mus mot mål - Aa-bondan 29.10 kl 16:45 
Team Rygghaill - Playgirlz 29.10 kl 16:45 


 
1/8-finale 

Nr. 1 Pulje 1 - Nr. 2 Pulje 8 550109001  29.10 kl 17:30 
Nr. 1 Pulje 2 - Nr. 2 Pulje 7 550109002  29.10 kl 17:30 
Nr. 1 Pulje 3 - Nr. 2 Pulje 6 550109003  29.10 kl 17:00 
Nr. 1 Pulje 4 - Nr. 2 Pulje 5 550109004  29.10 kl 17:00 
Nr. 1 Pulje 5 - Nr. 2 Pulje 4 550109005  29.10 kl 17:15 
Nr. 1 Pulje 6 - Nr. 2 Pulje 3 550109006  29.10 kl 17:15 
Nr. 2 Pulje 2 - Nr. 1 Pulje 7 550109007  29.10 kl 17:45 
Nr. 2 Pulje 1 - Nr. 1 Pulje 8 550109008  29.10 kl 17:45 


 
Kvartfinale

Vinner av 550109001 - Vinner av 550109002 550109009 
29.10 kl 18:00 
Vinner av 550109003 - Vinner av 550109004 550109010 
29.10 kl 18:00 
Vinner av 550109005 - Vinner av 550109006 550109011 
29.10 kl 18:15 
Vinner av 550109007 - Vinner av 550109008 550109012 
29.10 kl 18:15 


 
Semifinale

Vinner av 550109009 - Vinner av 550109010 550109013 
29.10 kl 18:40 
Vinner av 550109011 - Vinner av 550109012 550109014 
29.10 kl 18:40 


 
Finale 

Vinner av 550109013 - Vinner av 550109014 550109015 
29.10 kl 19:10  
 
Coca-Cola Cup er et samarbeid mellom Norges Fotballforbund, Norges Mosjons- og bedriftsidrettsforbund og Coca-Cola.